KONST / Litografier / Färglitografier 14965213
nr 1496 5213
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografier, 2 st. Signerade, 62x54 cm, yttermått inklusive ram: 88x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:09:45
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg